10 Buçuk Gazete

TURHAN ÇÖMEZ Bandırma’da (Çift başlı yılan: ekonomi ve göç)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TURHAN ÇÖMEZ Bandırma’da (Çift başlı yılan: ekonomi ve göç)
190 views
19 Nisan 2022 - 7:59

Türkiye’deki en büyük iki sorunun ekonomik kriz ve göçmen krizi olduğuna dikkat çeken Turhan Çömez, “Göçmen krizi Türkiye için büyük bir İstikbal sorundur” dedi.

Ergenekon Davası sürecinde yurt dışına çıkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde danışmanlık ve eski Balıkesir AKP Milletvekilliği yapan Op. Dr. Turhan Çömez, gündem hakkında değerlendirmede bulundu.

Göçmenlerin, sığınmacıların Türkiye’yi işgal projesinin yıllar önceden başladığını ve bunun Büyük Ortadoğu Projesinin bir parçası olduğunu iddia eden Çömez, “Yedi milyonu geçen Suriyeli savaş olmamasına rağmen neden hala bizim ülkemizde bulunmaktadır?” dedi. Uluslararası standartlarda sığınmacıların, sığınmacılık statüsü kalmadığını belirten Çömez, Türkiye’de bulunan Suriyelilerin çoğalarak ülkenin demokratik yapısını değiştirebileceğinin vurgulayarak “Türkiye’deki göçmez krizi çok önemli bir meseledir. Bu artık uluslararası bir krizdir ve bunun arkasında çok derin politik hesaplamalar vardır.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.