10 Buçuk Gazete

BANDIRMA MERKEZİ İNŞAATI YİNE HAYAL Mİ OLDU?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BANDIRMA MERKEZİ İNŞAATI YİNE HAYAL Mİ OLDU?
165 views
28 Haziran 2022 - 13:53

2001 Yılında, Dönemin Belediye Başkanı Halil Ünlü zamanında yapımına başlanılan kültür merkezi projesi için tekrar bir aradayız. Üzülerek söylüyorum ki; buradaki projenin tamamlanması için yaptığımız basın açıklamalarının hesabını tutamaz olduk. 

Kentimize Sosyal, kültürel, ekonomik anlamda katkı sağlayacak bu alan, aynı zamanda şehrimizin ikinci meydanı olacaktı, yeni ticaret alanlarının oluşmasına fayda sağlayacaktı, güzel etkinliklere, konserlere ev sahibi olacaktı ama birilerinin iş bilmezliği yüzünden maalesef böylece bekliyor. 
2001 Yılında temeli atılan, 2016 yılında eski projesi iptal edilip, 2017 yılında yeni projesi ihaleye çıkılan projede gelinen son nokta bu gördüğünüz beton yığını. 

Bu milletin paralarını beşli çeteye , yandaşlara aktarmaktan yatırımlara para kalmadı.Malum Merkez Bankasının içini de boşalttılar. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde görülmemiş ekonomik krizi yarattınız ,  yatırımlarda yarım kaldı. Bazılarına hiç başlayamadınız.

AKP Yöneticilerine soruyorum ne olacak bu  kültür merkezinin sonu? 

AKP ilçe Başkanı Mehmet Doğan, sosyal medyadan yeni projelerin hayalini satıyor ama Bandırma’da bitmeyen hatta başlamayan projelerden bihaber anlaşılan….
Bizler, tamamlanmayan projelerin takibine devam edeceğiz. Fakat, sizler bu seçim döneminde Bandırmalı hemşerilerimizden hangi yüzle oy isteyeceksiniz anlamak gerçekten güç. 

Gelelim bölgenin AKP Milletvekillerine..
Politikanızı zaten saray üretiyor, mecliste elinizi indirip kaldırmaktan başka bir göreviniz de bulunmuyor. Her kuruma kendinizden sayısız çalışan yerleştirmişsiniz, kendilerine bir telefon kadar yakınsınız ancak icraat noktasında çok  zayıfsınız. Bandırmanın yolunu unuttunuz….
Sizin milletin derdini dinlemekten, çözüm bulmaktan  başka bir göreviniz bulunmuyor ki  vatandaşın dertlerine, taleplerine   ilgisizsiniz ve  sizde anladınız ki ilk seçimde gidicisiniz..

Biz Cumhuriyet Halk Partililer;
Yılan hikayesine dönen projelerinizden, Yanlış politikalarınızdan, liyakatsizliğinizden, kötü ekonomiden, kötü dış politikadan, ülkenin bitmek bilmeyen sorunlarından, en çok da tek adam rejiminden sıkıldık! 
AKP’li Yöneticiler de, milletimiz de hiç merak etmesin, İlk seçimde Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında, Bandırma’nın yarım kalan, başlamayan tüm projeleri  Halkımızın desteği ile tamamlayacağız. 

Geliyor gelmekte olan!

Cumhuriyet Halk Partisi 
Bandırma İlçe Örgütü

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.