10 Buçuk Gazete

Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi açıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
<strong>Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi açıldı.</strong>
23 views
26 Aralık 2022 - 7:31

BANDIRMA’DE EMEKLER BİRER NİTELİKLİ YAPIYA DÖNÜŞÜYOR

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un insan odaklı sosyal projelerinden biri olan Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi açıldı.

Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanabilmesi ve kadınların iş hayatına entegre olabilmeleri amacıyla, Bandırma Belediyesi Başkanı Av. Tolga Tosun’un seçim vaatleri arasında gösterdiği ve özellikle altını çizdiği gündüz bakım evleri projelerinden biri olan Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi’nin açılışı gerçekleştirildi. Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi fiziki alt yapısı, eğitim modeli ve öğretmen kadrosuyla günümüz standartlarının üzerinde bir eğitim-öğretime olanak tanıyacak. Aynı standartlara sahip bir diğer gündüz bakımevi olan, 600 Evler Gündüz Bakımevi’nin açılışı da önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ev sahipliğinde yapılan, Levent Mahallesi’ndeki Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi’nin açılış programına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Bandırma Belediye Başkan Yardımcıları, Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, 26. Dönem Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, siyasi parti başkanları, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın ilk konuşmasını CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı yaptı. Söz konusu gündüz bakım evleri projelerini çok önemsediklerini vurgulayan Sarı, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatlarıyla geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yapılan bu yatırım çok önemli. Biz evlatlarımıza sahip çıkarsak aydınlık ve çağdaş Türkiye hayalini hep birlikte gerçekleştirebiliriz. Elimizdeki bütün kaynakları ve imkanları evlatlarımız için harcamak bizim boynumuzun borcudur. Bu sebeple Belediye Başkanımız Sayın Tolga Tosun’a çok teşekkür ediyorum. Atatürkçü, çağdaş ve aydınlığın sembolü olan Bandırma’nın gelişimine sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum,” dedi.

Daha sonra, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın konuşması gerçekleştirdi. “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarının her zaman bölgesine hizmet etmek, ayrımcılığı ihtiyacı olandan yana kullanmak mecburiyetinde olduğunu vurgular,” diye sözlerine başlayan Akın, “Bizim bütün belediye başkanlarımız, hepsi büyük bir çalışma içerisindeler. Tabi ki belediye başkanlarımız derken Millet İttifakı’nın bütün belediye başkanlarından söz ediyorum. Bugün evlatlarımızın geleceğine ışık tutacak güzel bir hizmetle karşı karşıyayız. Bu hizmetlerin artması ve büyümesi gerekiyor. Çünkü Balıkesirliler ve Bandırmalılar en iyisine layık. 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.