10 Buçuk Gazete

ÜNİVERSİTEDE ÖNÜMÜZDEKİ YIL 17 PROGRAM DAHA AÇILICAK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÜNİVERSİTEDE ÖNÜMÜZDEKİ YIL 17 PROGRAM DAHA AÇILICAK
21 views
11 Ocak 2023 - 7:08

ÜNİVERSİTEDE ÖNÜMÜZDEKİ YIL 17 PROGRAM DAHA AÇILICAK

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle basın mensupları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Özdemir yaptığı açıklamada “Sizleri önemsediğimiz, basının bizler ve ülkemiz adına önemli olduğunu ifade etmek ve bunları paylaşmak adına bir arada olmak için biraraya gelmek istedik. Her görev kutsal ancak medya önemli bir güç olması dolayısıyla daha da önemli bir meslek. İlkeli ve sorumlu medya ılık anlayışı ülkelerin gelişiminde önemli katkılar sağlamaktadır. Meslek hayatınızda sizlere başarılar diliyorum. “diye ifade etti.

Üniversite yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Süleyman Özdemir” Son buluşmamızda sonra bir kaç gelişme oldu. Üniversitemiz büyümeye devam ediyor. Bu yıl 8.yılımızı girdik. Önümüzdeki sene aramıza 17 program katılacak. Büyük çoğunluğu lisansüstü programlar. 165 programı geçmiş olacağız. Üniversitemizde danışma kurulu oluşturduk. Danışma kurulu toplantıları bizim için yön veren toplantılar oldu. Sosyal sorumluluk uygulamalarını üniversite olarak önemsiyoruz. Tıp fakültesi ile ilgili gelişmelerimiz var. Öğrencilerimizi Bandırma’ya

getirmek istediğimizi YÖK’e ifade ettik. Şu an öğrencilerimiz 3.sınıf ve İstanbul Üniversitesinde misafir öğrenci olarak eğitim görüyorlar. Önümüzdeki yıl öğrencilerimizin bir kısmını Bandırma’ ya alacağız. Önümüzdeki yıl Tıp Fakültemizin binasını hazırlamak istiyoruz. Tıp fakültemizin akademik kadrosunu da genişletiyor.

Tıp Fakültemizde 45 hocamız vardı aramıza 10 hocamız daha katıldı. Nisan ayında 10 hocamız daha katılacak. Yeni bir inşaatımız daha başlayacak bu yıl. Spor kompleksi inşaatımız tamamlandı 3bin 500 kişilik bir kapalı spor salonumuz oldu. Buraları Bandırma ile birlikte kullanacağız. Stadyum halısı ve tribünü bitti. Yüzme havuzu uz da bitti. Spor kompleksinin açılışını spor bakanımız ile birlikte yapacağız. “dedi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.